uid_8df9265caa78468690b449fb2479d41c1380030756444_width_770_play_0_pos_0_gs_0

Kasia i Gosia Hybiak to wyjątkowe dziewczyny. Mimo, że są siostrami, to zupełnie się różnią. Kasia jest otwarta i pełna energii, a Gosia skryta i tajemnicza. Siostry łączy nadzwyczajna więź i wielka przyjaźń, która pogłębiła się po dramatycznym wydarzeniu. Kilka lat temu Kasia miała wypadek – spadła ze schodów, miała pękniętą czaszkę i straciła słuch w jednym uchu. Od czasu wypadku siostry są nierozłączne. Na scenie zawsze stoją w ten sposób, aby Kasia słyszała siostrę. Ich występ sporo namiesza w “The Voice of Poland”.

Siostry, które doskonale brzmią razem, dzieli 1,5 roku różnica. Wszyscy jurorzy byli nimi zachwyceni, ale pierwszy w historii programu duet – wybrał drużynę Tomsona i Barona.

img

Dziewczyny były już innym w telewizyjnym show – “x-factor”, ale bez większego sukcesu. Powinniśmy się z tego cieszyć bo obecnie mają szanse rozwijać się i walczyć z najlepszym. W TVN-owskich produkcjach jest z tym różnie, to dziwne że VOP w każdym odcinku pokazuje same diamenty. Kwestia poziomów prezentowanych w danych programach zależy od castingów i nastawienia produkcji, bo nie zawsze talent idzie z popularnością w parze.

  • Źródło : muzyka.onet.pl

Nie ma więcej wpisów