z14693881Q,Ksiezna-Kate-i-ksiaze-William

Księżna Kate i książę William ochrzczą swoje pierwsze dziecko – księcia George’a – bez udziału mediów. Ceremonia będzie intymna, zarezerwowana dla rodziny i znajomych, jednak tuż po całej uroczystości zdjęcia chrzczonego księcia zostaną przekazane mediom.

Chrzciny odbędą się 23 października, czyli trochę ponad 3 miesiące po narodzinach księcia. Kate i William zerwali z tradycją i postanowili, że ceremonia odbędzie się w Kaplicy Królewskiej w Pałacu Św. Jakuba. Do tej pory zarówno królowa Elżbieta II, książę Karol jak i William byli ochrzczeni w Pałacu Buckingham. Wybór miejsca do chrztu księcia nie jest przypadkowy: w kaplicy przez tydzień spoczęła księżna Diana, po tragicznej śmierci w wypadku samochodowym w 1997 roku. Małego George’a ochrzci arcybiskup Canterbury i prymas Kościoła Anglii, Justin Welby.

z14328634Q

Jak myślicie czy to jest dobry pomysł, aby cała ceremonia była bez udziału fotoreporterów, czy to się uda? Agencje fotograficzne zapewne już szykuje swoje największe działa do wykonania tego “złotego zdjęcia” które będzie warte bardzo dużo.

z14349781Q

 

  • Źródło : kotek.pl

Nie ma więcej wpisów