bednarek 1

Paweł ma 27 lat, urodził się w  Nowym Dworze Mazowieckim, ale obecnie mieszka w Warszawie. Od kilku lat zawodowo zajmuje się modelingiem, pomimo tego że studiował grafikę.

Dzięki pracy w branży modowej miał okazję zobaczyć najdalsze zakątki świata – kilka miesięcy spędził w Chinach. Miłość do gotowania poczuł już w dzieciństwie, gdy pichcąc sprawiał radość mamie, która jest dla niego największym autorytetem. Zaczynał od frytek własnej roboty, obecnie jego ulubioną potrawą jest spaghetti carbonara.

bednarek

Uważa, że gotując daje ludziom radość. Największe marzenie Pawła to założenie małej knajpki, w której będzie mógł realizować swoją pasję i serwować gościom wymyślone przez siebie potrawy.

Paweł niestety odpadł już z programu TVN, ale jak sam twierdzi “ma gdzie wracać”. Już od miesiąc jest w Tajlandii i uczestniczy w kolejnych sesjach zdjęciowych. Dzięki show, w którym brał udział ma teraz przy sobie wielu fanów, którzy śledzą jego karierę i dalej wspierają w realizacji marzeń. Życzymy mu powodzenia przy nowych projektach 😉

bednarek 3


Nie ma więcej wpisów