W niedzielę 24 listopada w Los Angeles odbyło się rozdanie American Music Awards – jednych z najważniejszych nagród przemysłu muzycznego w Stanach. Największymi zwycięzcami wieczoru okazali się Taylor Swift oraz Justin Timberlake. Prawdziwą atrakcją było jednak nie samo wręczanie nagród, ale to co działo się, na czerwonym dywanie i za kulisami. Zobacz trzy najlepiej ubrane gwiazdy i poznaj projektanta danej kreacji!

miley 2

Tytuł najlepiej ubranej otrzymuje Miley Cyrus w garniturze Versus, linii Versace, oraz szpilkach Saint Laurent. Taką klasyczną odsłonę gwiazdy Disney’a bardzo lubimy! Oby tak dalej!

rihannaMiejsce drugie zajmuje Rihanna w sukni projektu Jeana Paula Gaultiera. Piosenkarka od dawna współpracuje z tą marką ubrań jednak tym razem trochę za mrocznie wygląda – to nie jest Halloween tylko gala która odbywała się w ciągu dnia.

a6c968f14fa0a095f985a29bf7d94a13Trzecie miejsce zajmuje Lady Gaga w sukni Versace. Autorka hitu “Poker Face” zaskoczyła Nas swoją urodą którą czasem trudno ujrzeć przez dziwaczne dzianiny!

 


Nie ma więcej wpisów