Wczoraj w warszawskim Torwarze odbył się koncert brytyjskiej wokalistki Ellie Goulding.Piosenkarka po udanym zeszłorocznym koncercie postanowiła wrócić do naszego kraju.Wczoraj wypełniła ponownie warszawską halę swoją energia po brzegi.Wokalista śpiewała na żywo bez playbacku co było słychać.W jej playliście znalazły się piosenki z wcześniejszej płyty ,, Lights” jak i najnowszej składanki ,, Halcyon”.Przez cały koncert miała na sobie tylko jeden strój na scenie , nie było tancerzy towarzyszył jej zespół oraz chórek składający się z trzech osób.Pierwszym utworem , któremu nadała nowe rockowe brzmienie był ,,Figure 8″.Początkowy zarys koncertu był bardzo energiczny Ellie dawała z siebie 100 % energii a publiczność to odwzajemniła.Dalsza częsć koncertu przyjęła bardziej romantyczny nastrój.Wokalista wykonała cover Alt-J  – ,,Tessellat“.Później kolejna przeróbka – “Your Song” Eltona Johna – ” najpiękniejsza piosenka na świecie – jak mówi o niej Goulding.Po tych romantycznych utworach zaprezentowała coś od siebie czyli –,,How Long Will I Love”, a później- ,,The Writer”.Na sam koniec  powróciła do zabawy nastąpiła gra świateł energiczna muzyka i Ellie wykonywała swoje kolejne hity- ,,I Need Your Love”,oraz ,,Lights“..Oczywiście nie mogło zabraknąć bisu , gdzie zaśpiewała swój najnowszy hit – ,, Burn”.Polscy fajni jak zwykle nie zawiedli.Przygotowali dla piosenkarki niespodziankę.W trakcie koncertu wyciągali kartki ze swoimi ulubionymi utworami oraz hasłem – ,, Jesteś dla mnie wszystkim “.Ellie zapowiedziała , że na pewno do nas szybko wróci.Na koncercie piosenkarki pojawiło się kilka polskich gwiazd m.inMaffashion, Maciej Musiał oraz Mrozu.Po koncercie na swoim Instagramie dodała zdjęcie z podpisem:

,,Warsaw that was unbelievable. I’ve never ever seen anything like that. Who planned that?! Amazing! ” – Warszawo to było niesamowite.Nigdy nie widziałam czegoś takiego.Kto to zaplanował?.Niesamowite!

ellie11

Po paru chwilach dodała kolejne zdjecie podpisując – ,,This doesn’t remotely sum up how epic tonight was, love you”- To oczywiście nie oddaje jak epicki był dzisiejszy wieczór. Uwielbiam was
ellieinsta

ellie2ellie3ellie4Ellie_Goulding_Warszawa_6339641


Nie ma więcej wpisów