Wczoraj wieczorem we wnętrzach ,, Loft 44″ odbył się wyjątkowy pokaz mody kolekcji Łukasza Jemioła dla Fundacji Spełnionych Marzeń. W pokazie wystąpili aktorzy oraz podopieczni fundacji.Pokaz Łukasza Jemioła nie był jedynym, goście mogli zobaczyć specjalny przygotowany przez Pacjentki Oddziału Onkologicznego z Instytutu Matki i Dziecka – trzeba przyznać, że kreacje były wyjątkowe, a po pokazie publiczność nagrodziła gromkimi brawami realizatorów. Na wybiegu podopiecznym Fundacji towarzyszyli Łukasz Zagrobelny, Tomasz Ciachorowski, Mariusz Totoszko, Kamil Kula, Mikołaj Krawczyk oraz Mikołaj Rozenarski.
Wydarzenie było organizowane w ramach Światowego Dnia Walki z Rakiem, a głównym celem pokazu było przełamanie stereotypów oraz stworzenie aktywnego lobbingu na rzecz osób chorych onkologicznie. Gościnnie na scenie wystąpił Wojciech Ezzat.
Konferansjerem  była gwiazda młodego pokolenie Adrian Żuchewicz, aktor szerzej znany z roli Łukasza z serialu tvp2 ,, M jak miłość”. Licytację natomiast na rzecz Fundacji poprowadził Szymon Majewski, który zachęcał gości do kupna oraz sam uczestniczył w licytacji przebijając innych uczestników.  Na imprezie pojawiła się również Agnieszka Włodarczyk wraz ze swoim partnerem Mikołajem Krawczykiem. Nasz portal przeprowadził tego wieczoru kilka wywiadów, które już niedługo ukażą się na portalu między innymi z Mariuszem Totoszko, Szymonem Majewskim, Adrianem Żuchewicz.

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]


Nie ma więcej wpisów