W warszawskim klubie The Eve odbyła się magiczna premiera. Duet Dj Adamus & Ada Szulc promował teledysk do piosenki “Ocean”, znanej też w polskiej wersji jako „Mieć wszystko lub nic”.

Wydarzenie ściągnęło dużą ilość gwiazd i przyjaciół artystów.  Mając w pamięci dwa pierwsze klipy projektu „1000 miejsc” zrealizowane na Kubie i w Japonii, można było spodziewać się wyjątkowych obrazków. Mroźna i lodowata Islandia idealnie pasowała do klimatu piosenki, będącej trzecim singlem z płyty duetu, i to właśnie tam zarejestrowano zdjęcia do klipu.

Po prezentacji teledysku, Ada Szulc i DJ Adamus wystąpili na scenie klubu The Eve z ekskluzywnym recitalem. DJ Adamus zaskoczył po raz kolejny. Dzięki pomocy marek Pako Lorente, Baldowski i Ray Ban, dokonał udanej zmiany wizerunkowej na potrzeby programu Telewizji Polsat „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w której występuje w roli jurora. Za to podczas koncertu projektu pokazał się już nie tylko jako DJ i producent muzyczny, ale również utalentowany gitarzysta!

Wśród gwiazd uczestniczących w wieczorze znaleźli się: Jarosław Jakimowicz, Agata Nizińska, Janusz Onufrowicz, przyjaciele z „X Factor” (Filip Mettler, Olga Barej, The Chance), zwycięzca „Got To Dance” – Kaczorex i Mariusz Totoszko.

 

fot.dobrezdjecia.pl


Nie ma więcej wpisów