Jeżeli jeszcze ktoś z was nie ma dość medialnej otoczki wokół dwóch blondynek a mianowicie Dody a Agnieszki Szulim to Doda postanowiła zdementować dzisiejszą plotkę o tym ,że Media Expert przez bójkę w Chorzowie rozwiążę z nią kontrakt.

Wciąż polski show-biznes żyję sytuacją ,która miała miejsce ponad tydzień temu.Obie panie spotkały się w łazience gdzie Doda miała ,,zaatakować ” prezenterkę programu ,, Na językach”.Dziś do mediów trafiła plotka ,że Media Expert postanowiła zerwać kontrakt z Dodą przez przemoc w sferze publicznej.Do bojkotu nawoływała modowa blogerka Dorota Wróblewska oraz w tej samej sprawie głos zabrała piosenkarka Edyta Górniak.Obie panie chciały aby osoby ,które nie panują nad emocjami i są wulgarne względem innych nie miały wstępu do świata celebrytów.Na facebook’u Doda wydała poniższe oświadczenie wraz ze zdjęciem :

Agnieszka “nie jestem nadęta pindą przy kwiatku” Szulim naskarżyła na Dodę do FAKTU -współtwórców jej programu  codziennie mamy zatem nową porcję uroczych, SFABRYKOWANYCH na potrzebę Agnieszki artykułów o Dodzie. Trochę to NIERÓWNA i niehonorowa “walka”, ale przynajmniej daje świetny obraz prezenterki i jej orędowników. Wczoraj Doda “nie grała koncertów”, miała „udawany romans” i „biła z bratem niewinnych ludzi”, a dziś Media Expert “zerwał kontrakt… ale dopiero w marcu” – pewnie z obawy, że i ich Doda „pobije”  Otóż drodzy państwo- to MANIPULACJA I KŁAMSTWA . Radzimy do kolejnych artykułów podchodzić z dozą dystansu i poczucia humoru, a tymczasem na potwierdzenie naszych słów oświadczenie Media Expert poniżej. Agnieszce, która butnie zapowiadała, że “skończyły się czasy grzecznych prezenterów”, sugerujemy bycie konsekwentną i niechowanie się za spódnicę swojej stacji, kolegów celebrytów i zaprzyjaźnionego tabloidu.

oswiadczenie-doda-media-expert