Lidia Kopania
Podczas wywiadu na otwarciu Nowego Showroomu piosenkarka przyznała się do posiadania sporej ilości butów… Wyraziła również swoją opinię na temat przyszłego eurowizyjnego występu Donatana i Cleo. Jesteście ciekawi co powiedziała?

Ponieważ Lidia Kopania kilka lat temu z utworem “I don’t wanna leave” reprezentowała nasz kraj w konkursie Eurowizji, uznaliśmy, iż jest o sobą kompetentną, by wypowiedzieć się na temat artystów, którzy w tym roku zdecydowali się stanąć w szranki z wykonawcami z całej Europy. Jeśli jesteście ciekawi, co u niej słychać i czy kibicuje grupie, która wylansowała kultowy przebój “My Słowianie”, koniecznie obejrzyjcie nasz materiał.

Artystaka szykuje również niespodziankę dla swoich fanów. Na początku 2014 roku wróciła z Niemiec. Kilka dni gościła w Hamburgu. Spotkała się tam z Berndem Klimpel’em, liderem niemieckiego zespołu Kind Of Blue. – Po rozmowach z przyjaciółmi uznałam, że do przygotowanego już, prawie gotowego materiału na nową płytę, warto dodać coś jeszcze. Pracowaliśmy szybko i intensywnie. Owocem są dwa nowe utwory „Nie oszukuj się” i „Mały krok”. Oba nagrane po polsku i po angielsku. Teksty polskie są mojego autorstwa. Można by rzec, że nowa płyta jest już gotowa. Czekam teraz tylko, jak ukaże się na rynku. Wierzę, że się spodoba – powiedziała Lidia.

Zobacz również – Gwiazdy w Nowym Showroomie!Marka Keen w Nowym Showroomie!

fot. z oficjalnego fanpaga gwiazdy na facebook’u

 


Nie ma więcej wpisów