Aktorka nie musi się martwić, że z powodu powrotu do pracy ucierpią jej dzieci. Ekipa serialu zadbała, by Mucha i jej pociechy miały komfortowe warunki, podczas przebywania na planie “M jak miłość”.

Po urodzeniu drugiego maleństwa zapowiedziała przerwę w karierze. Jednak już w maju, po czterech miesiącach od porodu, pojawi się na planie “M jak miłosć”. Skąd ta nieoczekiwana decyzja? Tygodnik “Na żywo” donosi, że producenci zaoferowali jej wręcz gwiazdorskie warunki.

– Twórcy serialu wiedzieli, że Ania jako matka karmiąca, nie będzie mogła zostawić czteromiesięcznego syna w domu, dlatego do swojej dyspozycji będzie miała specjalną przyczepę – kamper, a w nim intymność, spokój i ciszę, by mogła zająć się maluszkiem – zdradza jej przyjaciółka.

Znajdzie się w nim przewijak dla noworodka oraz dziecięce łóżeczko. Z racji tego, że produkcja serialu dba o młode mamy, godziny kręcenia scen z aktorką będą dostosowane do pór karmienia Teodora. Ale to nie wszystko…

Kiedy Mucha będzie przed kamerą, synkiem i, w razie potrzeby jej 3-letnią córką Stefanią, zajmie się wykwalifikowana opiekunka również zatrudniona przez produkcję.

Początkowo Ania wróci do pracy w niepełnym wymiarze godzin. Scenarzyści wyślą jej bohaterkę Magdę po przeszczepie serca do sanatorium. A wszystko po to, by Mucha mogła ruszyć w trasę po Polsce z jej spektaklem “Single i remiksy.”

Gwiazda długo nie nacieszyła się urlopem macierzyńskim, ale nie martwi się tym. W sytuacji, gdy stworzono jej tak idealne warunki, nie musi przerywać kariery, a syn nie odczuje braku mamy. Coraz więcej producentów dla mam aktorek ma ludzkie oblicze.


Nie ma więcej wpisów