Dziennikarski blog “ka-vox.blog.pl”  prowadzony przez Karolinę Stęclik i Patrycję Poterańską robi zawrotną karierę w internecie a jego właścicielki na polskich salonach. Ogromnym wdziękiem, uśmiechem i przebojowością podbijają serca gwiazd, dziennikarzy i fotografów.  Wydaje się, że nie ma dla Nich rzeczy niemożliwych 😉Blogerki na swoim oficjalnym fanpagu opisują krótko i trafnie siebie oraz szybką karierę – “Chodzimy z głową w chmurach, bujamy w obłokach, marzymy i… spełniamy swoje marzenia jedno po drugim w tempie zaskakującym nawet nas 🙂 Jeszcze rok temu zastanawiałyśmy się, czy założenie bloga to dobry pomysł. Dzisiaj na naszej stronie możecie znaleźć kilkadziesiąt wywiadów ze znanymi Wam postaciami, relacje z czerwonych dywanów i wiele innych ciekawostek związanych z szeroko rozumianym showbiznesem :)”

W ostatnią niedzielę Ślązaczki  zadebiutowały w programie “Na językach” – program TVN.

Jak wspominają ” przed premierą stresowałyśmy się ogromnie, ale chyba nie wyszło tak źle? Jakby tego było mało, pół h po emisji spotkałyśmy Pana Wojewódzkiego… To musi byc jakiś znak .”

Mamy nadzieję, że to faktycznie dobry znak i już niedługo będzie można zobaczyć blogerki u Wojewódzkiego.

Pod tym linkiem możecie zobaczyć odcinek “Na językach” z ich udziałem : http://player.pl/programy-online/na-jezykach-odcinki,1175/odcinek-7,S03E07,28750.html

Ka-VOX

Dziewczyny nie tracą czasu, za nimi kolejny wywiad z Mikołajem Roznerskim.KA-VOX

Zdjęcia oraz cytaty – facebook.


Nie ma więcej wpisów