Michał Szpak od czasu pamiętnej wypowiedzi Cezarego Pazury o warszawskiej tęczy atakuje go na każdym możliwym kroku. Sprawdźcie, o co dokładnie poszło!

Wszystko zaczęło się o tego wpisu aktora na Facebook-u :

“Na Placu Zbawiciela w Wwie miały się rozpocząć prace renowatorskie słynnej tęczy, która to z kształtu samego ma ŁĄCZYĆ dwa skrajne brzegi. Niestety prace się nie rozpoczęły, bo grupa osób , którzy na ten symbol w tym miejscu się nie zgadza, nie dopuściła do rozpoczęcia prac. Były okrzyki, przepychanki, nawet zatrzymano dwadzieścia kilka osób. Bo oni sobie tej tęczy nie życzą! Wniosek: są tacy , którzy sobie życzą i są tacy którzy sobie nie życzą. Pytanie: dlaczego jedni są pałowani przez Policję i zatrzymywani , a inni nie? Czy to znaczy, że ja muszę się w przyszłości godzić na WSZYSTKO na co się inni zgadzają, czy będę miał prawo mieć swoje zdanie? Czy nie przypłacę tego zdrowiem i więzieniem?”

Następnie oburzony Szpak opowiedział:

“Żyjemy w kraju absurdu , straszne ze zwykła tęcza jest w stanie skłócić naród a co gorsze doprowadzić do tak kretyńskich poczynań jak jakies chore homofobiczne wiece wygłaszanie debilnych przemówień. A co gorsze ludzie którzy wydawało by sie sa inteligentni szczepią sobie język na poczet tolerancji . Przerażający obraz Polski w świecie…”

Z Naszych informacji wynika, że w poświątecznych brukowcach mają pojawić się kolejne “słowotoki” Szpaka atakujące Pazurę. Czyżby wokalista chciał zrobić karier na gejowskiej aferze?!

398207_566755056710435_921734536_n 535454_324401194281205_1133397580_n

Zdjęcia: Facebook


Nie ma więcej wpisów