DJ Adamus po raz kolejny udowadnia, że bliskie są mu dwa światy: muzyki i mody. Najsłynniejszy polski DJ, producent muzyczny, juror programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, przygotował kompozycje do paryskiego pokazu mody kolekcji PLICH na sezon jesień/zima 2014/15.

-Ten pokaz był dla mnie specjalnym wyzwaniem. Po spotkaniu z projektantem miałem możliwość zapoznania się z jego zakopiańską inspiracją okresu, w którym dorastał. Jednomyślnie podjęliśmy decyzję o elektronicznym mariażu muzyki klasycznej i elektroniki – mówi Adam Jaworski.

Jako tło pokazu została użyta muzyka Karola Szymanowskiego (1882-1937) – polskiego kompozytora, złamana współczesnymi elektronicznymi beatami, które są oryginalnymi kompozycjami DJ-a ADAMUS-a. Inspirowała ona również projektanta podczas powstawania kolekcji.

Dowodem na coraz silniejszy związek DJ-a Adamusa z modą jest również niespotykana zmiana wizerunku, do której doprowadził na przestrzeni ostatnich tygodni. Schudł aż 24 kilogramy! Dieta, zdrowy tryb życia i specjalne stylizacje, o które zaczął dbać przy pomocy uznanych marek sprawiają, że postrzegany jest jako najbardziej ekskluzywny DJ w naszym kraju.

DJ Adamus na Warsaw Fashion Weekend,fot.www.beemusic.com.pl Dj Adamus po diecie,fot.www.beemusic.com.pl Fot. Bee Music


Nie ma więcej wpisów