Śpiewająca aktorka pochwaliła się w jednym z poczytnych pism, że niedawno została właścicielką nowego domu. Wiadomo, że zamieszka w nim ze swoim partnerem Mikołajem Krawczykiem… Ciekawe, czy znajdą się tam również pokoje dla synów aktora i Anety Zając?!

– Kupiłam go tuż przez rozpoczęciem programu (“Twoja twarz brzmi znajomo”) – Włodarczyk wyjaśnia w wywiadzie. Jest w stanie surowym, więc teraz zajmujemy się z Mikołajem jego wykańczaniem. Modlę się o dobrą pogodę, żeby prace szły sprawniej. Chcielibyśmy się tam przeprowadzić jak najszybciej. To już mój trzeci dom, więc jestem zaprawiona w bojach – śmieje się Agnieszka.

Warto zauważyć, iż poprzednie domy artystka kupowała wraz ze swoim ówczesnym narzeczonym, Jakubem Sićko. Przy rozstaniu mieli kłopoty z podzieleniem ich między siebie. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Oby tylko Mikołaj Krawczyk, zaangażowany w urządzanie nowego lokum z przedsiębiorczą narzeczoną, nie zapomniał, o dzieciach, które ma z inną, równie piękną i zdolną aktorką!