Ile kobiet byłoby na tyle odważnych, aby zdecydować się na skrócenie włosów oraz drastyczną zmianę koloru z ciemnego na bardzo jasny blond w jeden dzień? Odwagi na pewno nie zabrakło Ilonie Felicjańskiej oraz pewnej efektu metamorfozy Dorocie Wodzińskiej kreatorce fryzur gwiazd.

Możliwe, że tak duża zmiana wizerunku związana jest z premierą książki Ilony, pt. „Jak być niezniszczalną. O uzależnieniu, depresji, przemocy”, w której radzi m.in. jak być niezniszczalną.
Tuż przed premierą  w Dorothy Studio Fryzur i Kolorów modelka udzieliła naszemu portalowi specjalnego wywiadu przeprowadzonego już po zgiełku paparazzi oraz sesji zdjęciowej realizowanej przez Joannę Marcinkowską.  Wywiad był dla nas tym bardziej szczególny ponieważ żadna inna redakcja nie miała okazji oglądać i uwiecznić pełnego efektu zmian – poza nami.
Magiczna atmosfera odprężenia umożliwiła również na krótki wywiad z Dorotą Wodzińską prowadzącą projekt “Metamorfozy Gwiazd i Partnerzy” oraz partnerami ówczesnej akcji, czyli Justyną Gumińską (wizażystkę gwiazd) oraz Anna Tabaczynską (pasjonatkę szycia). Dzięki nim metamorfoza znanej modelki przebiegła sprawnie i z olśniewającym efektem. Podczas wywiadów nasze rozmówczynie zdradzają  jakie  są obecne trendy we fryzjerstwie , mikijażu oraz ubiorze – polecamy.Zobacz również –Gwiazda „M jak miłość” i zaskakująca metamorfoza – Andżelika Piechowiak (wideorelacja)
Ilona Felicjańska i prawdziwe efekty metamorfozy (fotorelacja)

 


Nie ma więcej wpisów