Po głośnej “Bombie”, przyszedł czas na “Ćwiartkę raz”.

Wczoraj na rynku, swoją premierę miała druga książka dziennikarki, Karoliny Korwin Piotrowskiej. Po hucznym, medialnym wybuchu pierwszej ,,Bomby”, autorka zdecydowała się kontynuować swoją przygodę z pisaniem. Ze względu na ogromną wiedzę z zakresu szeroko pojętej popkultury, imponującego zawodowego doświadczenia i dociekliwej natury, wydała swoją drugą książkę, zatytułowaną przewrotnie ,,Ćwiartka raz”.

 

,,Ćwiartka raz, to zaproszenie do wspólnej podróży sentymentalnej przez wyjątkowe ćwierćwiecze w wolnej Polsce. To subiektywny przegląd tego, jakie zmiany zaszły w popkulturze, świadomości i gustach. To opowieść o ludziach i czasach przez pryzmat ich aktywności, również medialnej. To odkrywanie, jak wolność, technologia i prawa rynku odmieniają sposób myślenia, mówienia i konsumowania. Jak zmieniają się bohaterowie mediów i ich odbiorcy. ,,Ćwiartka raz” to wreszcie rachunek zysków i strat. A raczej uświadomienie konsekwencji słów, czynów, wyborów, których w dobie elektronicznych mediów nie da się wymazać albo wymazać nie wolno.”

Premierowe, a zarazem promocyjne spotkanie z Karoliną Korwin Piotrowską odbyło się 20 maja w księgarni Matras w Warszawie. Rozmowę z autorką przeprowadził, dziennikarz Tomasz Kin, współprowadzący program ,,Magiel Towarzyski”.

Życzymy ponownego sukcesu i zachęcamy do lektury!

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

zdj – milena fringee


Nie ma więcej wpisów