Kiedy dowiedzieliśmy się, że będzie polska edycja Ekipy z New Jersey wszyscy bali się kompromitacji i fali krytyki, która spowoduje, że program nie odniesie sukcesu.

Jak się okazało, Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy, odniosła sukces, a teraz możemy oglądać już 2 sezon.

Największą sympatie z całej ekipy zdobyli Eliza i Trybson, którzy po zakończeniu pierwszej części związali się ze sobą i spodziewają się dziecka! Taki przypadek to ewenement, bo w żadnej ekipie: amerykańskiej, angielskiej, hiszpańskiej nie było ciąży!

Para wciąż korzysta z popularności, wystąpiła nawet w show Kuby Wojewódzkiego. Jest to spore wyróżnienie, bo nie jedna wschodząca gwiazda marzy o takiej promocji.

Gdy mówi się o nich coraz mniej, przypominają o sobie wrzucając zdjęcia na funpage i instagram. Tak jest i w tym przypadku, na profilu programu Warsaw Shore pojawiły się zdjęcia ciężarnej i jej partnera sprzed 2 miesięcy:

Ciekawi jesteśmy czy małe ,,Trybsiątko” też będzie tak medialne jak rodzice. Chodzą też słuchy, że para dostanie własny program w telewizji. Czego jeszcze dowiemy się o imprezowiczach z pierwszej edycji Warsaw Shore?


Nie ma więcej wpisów