Młoda fenomenalna piosenkarka Margaret, znana również ze swojego oryginalnego, kolorowego stylu, przyznaje, że ubiera się nie tylko w drogie, markowe ubrania, ale lubi odzież używaną .

Margaret od kilku lat publikuje na swoim blogu stylizacje, inspirując tym wielu internautów. Jak sama mówi ,,moda jest dopełnieniem muzyki”, a bycie artystą pozwala jej na modowe szaleństwa.

Na czerwonym dywanie Małgosia często pojawia się w pięknych kreacjach min. Bartka Janusza, ale przyznaje, że wyszukiwanie perełek w second handach jest świetnym doświadczeniem. Wokalistka studiuje projektowanie ubioru na jednej z warszawskich szkół wyższych, co z pewnością sprawia, że na ubrania patrzy bardziej profesjonalnie.

” Moja metoda jest taka, że wchodzę do ciucholandu i patrzę, gdzie się najwięcej dzieje, gdzie jest najbardziej kolorowo – zdradza Margaret. Mam dobre oko i potrafię znaleźć naprawdę świetne rzeczy. Ostatnio za 30 złotych kupiłam 2 kilogramy ciuchów!” – powiedziała w wywiadzie dla nto.pl artystka.

Nas Margaret inspiruje bardzo mocno, a Was?

Margaret o second handach

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

zdj – facebook/instagram

 


Nie ma więcej wpisów