Wokalistka im starsza, tym piękniejsza! Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie zobaczycie metamorfozy jubilatki!

Mimo wielkiego sukcesu, całego szeregu najważniejszych nagród i fanów, którzy są z wokalistką na dobre i na złe, Kasia nadal jest skromną, autentyczną kobietą, którą publiczność szanuje i wspiera w muzycznych działaniach. Znana z poczucia anhedonii Kowalska, podkreśla, że od kiedy w jej życiu pojawiły się dzieci, jej świat wywrócił się so góry nogami, a uśmiech towarzyszy jej coraz częściej.

,,- Śpiewanie to życie. Być może innym się wydaje, że zrobiłam oszałamiającą karierę, a to wcale tak nie jest. Ile mnie to kosztowało wysiłku, łez, nerwów…” – powiedziała w ubiegłym roku, kiedy celebrowała 40-te urodziny.

W związku z urodzinami Kasi Kowalskiej, artystce życzymy niezliczenie wielu zawodowych sukcesów, inspirujących podróży, wiele radości i spełniania marzeń, bo jak sama twierdzi: ,,- Kiedyś śpiewała do lustra, marząc o karierze piosenkarki, a teraz marzenia stały się rzeczywistością. Było warto!”.

Kasia Kowalska swoje kolejne ,,18” urodziny będzie świętowała na dzisiejszym koncercie zespołu Queens of The Stone Age, podczas wydarzenia Orange Warsaw Festival, na Stadionie Narodowym w Warszawie!

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

 


Nie ma więcej wpisów