25 czerwca, w środę na Torze Wyścigów Konnych w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła. Zapraszamy na krótką fotorelację.

Kolekcja na jesień-zima 2014/2015 stanowi egzotyczne połączenie tkanin z całego świata. Projektant sprowadzał tkaniny i surowce z Włoch, Hiszpanii, Francji i Azji. W zimowej kolekcji, Jemioł już po raz kolejny zaproponował na wybiegu kożuchy i futra. Przepiękne wykończenia, proste ale efektywne modele, przecudownie prezentowały się na modelkach.

Na wybiegu królował pudrowy, przygasający róż, szarości, beże, granaty, a każdy projekt wykończony był odrobiną złota. Wszystkie sylwetki robiły ogromne wrażenie. Aż chciałoby się nabyć każdą  kreację!

Na pokazie pojawił się min. projektant Maciej Sieradzky, stylistka Zofia Ślotała, dziennikarka Anna Wedzikowska, blogerki modowe: Macademiangirl oraz Jessica Mercedes. W pierwszym rzędzie nie zabrakło dwóch przyjaciółek: aktorki Katarzyny Zielińskiej i dziennikarki Ewy Wojciechowskiej. Paniom towarzyszyła Bogna Sworowska, z którą przyjaciółki robiły sobie ,,selfie” Na wybiegu mogliśmy podziwiać zwyciężczynie ostatniej edycji Top Model – Zuzę Kołodziejczyk.

Polecamy – Pokaz najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła ,,Premium” jesień-zima 14/15 [wszystkie sylwetki z wybiegu]

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

zdj – instagram


Nie ma więcej wpisów