Aktywna, zadbana i pełna naturalnego blasku. Żyje w ciągłym ruchu, z energią i uśmiechem na ustach zdobywa każdy dzień. Żyje w pozytywnym biegu, ale nigdy nie zapomina o sobie! Taka jest właśnie Joanna Jabłczyńska, nowa ambasadorka marki Venus! 

Gwiazda serialu “Na Wspólnej” wzięła udział w sesji zdjęciowej, promującej nie tylko kosmetyki, ale również sportowy tryb życia.

W odpowiedzi na potrzeby młodych, nowoczesnych kobiet marka Venus stworzyła energetyczną serię nowych kosmetyków do pielęgnacji ciała, które kompleksowo zadbają o każdą skórę, zwalczą niedoskonałości i dodadzą jej blasku!

A kto lepiej odda filozofię marki niż młoda, aktywna i świadoma swojej kobiecości nowoczesna kobieta? Nie bez przyczyny nową ambasadorką marki Venus została Joanna Jabłczyńska, utalentowana polska aktorka młodego pokolenia. Na co dzień trenuje kolarstwo, a w przerwach od treningów na rowerze jeździ na snowboardzie, nartach, nartach biegowych, łyżwach, rolkach, biega i nurkuje. A co najważniejsze, nigdy nie zapomina o swojej kobiecości! Na pokazach, premierach i sesjach zdjęciowych zawsze prezentuje się dziewczęco i z klasą. Sport i kobiecość idą ze sobą w parze, a nowa ambasadorka Venus jest tego najlepszym przykładem!

[wzslider height=”600″]


Nie ma więcej wpisów