,,Mimowolna skandalistka” – mówi o sobie Szulim.

Agnieszka Szulim jest niewątpliwie jedną z bardziej rozchwytywanych dziennikarek i gwiazd w polskim show-biznesie. W nowym numerze ,,Vivy” Szulim w rozmowie z Najsztubem opowie min. o seksie, życiowych priorytetach, kontrowersjach i miłości.

– To o Pani Nergal napisał na Facebooku: „Czarny anioł ruchania”. Mimowolna?

On to napisał o sobie do mnie. Ten „pseudonim” wymyślił jeden znajomy, a Adamowi się spodobało. Ładny skrót z tego wyszedł – CAR. Widzi pan? Jednak mimowolna. Nie mam z tym problemu, mogę być kontrowersyjna, lubię też jasno wyrażać poglądy. Właśnie wyrzuciłam z Face-
booka pięcioro znajomych.

– Za co?
Za to, że głosowali na Janusza Korwin-Mikkego. Przeczytałam artykuł o tym, że Korwin-Mikke i jego partia są już na trzecim miejscu w sondażach. Dramat. Napisałam post o tym, że „co trzeba mieć w głowie, żeby na niego głosować?!”. I, o zgrozo, okazało się, że głosowali na niego niektórzy moi znajomi. Nie mam na to tolerancji, więc ich wyrzucam. Nie jest mi po drodze z ludźmi, przez których taki ktoś wchodzi do Parlamentu
Europejskiego, kompromituje Polskę, obraża kobiety, stosuje przemoc i oddaje pokłony Putinowi. Mamy demokrację, więc chwilowo, mam nadzieję, muszę znosić jego obecność na scenie politycznej, ale mogę przynajmniej manifestować, że mi się to nie podoba.

Oprócz mocnego wywiadu Piotra Najsztuba z Agnieszką Szulim, na łamach nowego wydania ,,Vivy” będziemy podziwiać wspaniałą, oryginalną sesję kobiet związanych z TVN Style min. Karoliną Korwin Piotrowską, Pauliną Młynarską czy Dorotą Wellman.

Zapraszamy do kiosków już jutro!

agnieszka szulim2

aga szulim

agnieszka szulim

 

 


Nie ma więcej wpisów