Dzisiaj w Łazienkach Królewskich odbyła się konferencja jesiennej ramówki TVN-u, na której nie zabrakło gwiazd oraz tych zarządzających stacją. Prezentowane były nowe programy i zmiany w tych, które już znamy. Czego możemy się spodziewać ?

Przede wszystkim wielkie zmiany w Top Model, gdzie oprócz kobiet o 100 tysięcy złotych i kontrakt z nowojorską agencją walczyć będą mężczyźni. Kto wygra tym razem? Czy płeć będzie miała jakiekolwiek znaczenie, czy jurorzy oceniać będą tylko talent? Zobaczymy już we wrześniu!

Program Ugotowani zastąpi W11 i będziemy mogli oglądać zmagania kucharzy-amatorów od poniedziałku do czwartku o 20,50. Tym razem każdy uczestnik będzie miał swój odcinek, a nie tylko jego fragment i dopiero po 4 dniach będziemy dowiadywać się kto wygrał!

Powróci Martyna Wojciechowska ze swoim ,,Kobieta na krańcu świata” . Jesteście ciekawi jakie kraje odwiedzi? To wszystko w naszym artykule! Zobacz : Nowy sezon ,,Kobiety na krańcu świata” Gdzie tym razem zabierze widzów Martyna Wojciechowska?

Nie zabraknie też kwestii sprzątania, wciąż będziemy mogli zobaczyć jak z porządkiem radzą sobie największe bałaganiary w kraju, które pod czujnym okiem Perfekcyjnej Pani Domu, czyli Małgosi Rozenek będą uczyć się jak dbać o dom!

Dowiemy się też, jakie restauracje zostaną naprawione przez Magdę Gessler i gdzie w czasie podróży można zajechać i zjeść po prostu  dobre jedzenie. Gwarancja Kuchennych Rewolucji!

W świat show-biznesu wprowadzi nas Oliwier Janiak ze swoim niezawodnym Co za tydzień. W każdą niedzielę będziemy mogli oglądać co w świecie gwiazd ,,piszczy”.

A co z nowościami?!

Pierwszą będzie nowy program : ,,Kto poślubi mojego syna?”  w którym 4 kawalerów będzie szukać swojej drugiej połówki. Jak to w życiu bywa, swoje trzy grosze wtrąci teściowa i to właśnie ona w tym programie będzie miała najwięcej do gadania. Czy ktoś znajdzie w programie swoją przyszłą żonę?

Kolejna nowość to serial pt. ,,Szkoła” emitowany od poniedziałku do piątku o 15. Poznamy losy licealistów i gimnazjalistów. Każdy odcinek będzie stanowił oddzielną całość i przedstawiać jak różni się świat nastolatków od świata dorosłych.

Następnie pojawi się ,,Mama kontra mama” – program dla młodych matek oraz tych którzy kochają rywalizację. Na czym będzie polegać? Otóż w każdym odcinku pojawią się 4 matki, które będą prezentować jak opiekują się dziećmi i dbają o ich zdrowie. Po swojej chwli przed kamerami będą oceniane i ta, która zdobędzie najwięcej głosów od innych wygra wakacje dla siebie i swojej rodziny. Świetnie opiekujesz się swoim maluchem? Możesz skorzystać i pojechać na wyjazd swoich marzeń!

Jest na co czekać,  TVN nie obniża poziomu!

 


Nie ma więcej wpisów