Co zobaczymy w nowym sezonie popularnego serialu? Zobaczcie koniecznie!

Od 11 września na antenie stacji Polsat powraca serialowy hit ,,Przyjaciółki”. Serial uzyskał ogromną popularność w poprzednich ramówkach stacji. W jesiennym sezonie nie zabraknie niespodzianek. Do obsady dołączyli nowe bohaterki Katarzyna Zielińska i Anna Dereszowska. 

A co zmieni się u serialowych przyjaciółek? Zgodnie z donosami strony ,,superseriale” czwarty sezon przyniesie wiele zaskoczeń!

– W nowych odcinkach “Przyjaciółek” po rozwodzie Anka zmieni się nie do poznania – schudnie, zacznie się malować i kolorowo ubierać. Magdalena Stużyńska, która w poprzednich seriach “Przyjaciółek” miała zakaz odchudzania i musiała nosić pogrubiający kostium wreszcie wypięknieje.

– Sielanka zakochanej po uszy Ingi (Małgorzata Socha) nie potrwa długo. W życiu ukochanego Szymona (Filip Bobek) pojawi się pewna kobieta… W tej roli zobaczymy po raz pierwszy w serialu Annę Dereszowską.


-Z kolei Pani Dyrektor (Anita Sokołowska) trudno będzie się odnaleźć w nowej roli – przyszłej matki. Na domiar złego w banku Zuzy pojawi się Alicja (w tej roli Katarzyna Zielińska).

– Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) staną u progu nowego życia. Czy staną w końcu na ślubnym kobiercu? Czy uda im się adoptować chłopca?

Przed telewizory zapraszamy już 11 września o 21:00 w stacji Polsat.

przyjaciółki 2

przyjaciółki

Zdj – Facebook/Przyjaciółki


Nie ma więcej wpisów