Co na temat płyty i nowego wizerunku zdradziła Patricia?

Na urodzinach magazynu Party, Patricia Kazadi zaprezentowała swoją nową, oryginalną fryzurę. Wokalistka i prezenterka słynie z częstych zmian fryzur, ale ta należy do najbardziej ekstrawaganckich. Metamorfoza okazała się być symbolem rozpoczęcia nowego etapu w życiu Kazadi.

Mam na głowie mój ulubiony kolor. Mieszanka zielonego i niebieskiego, czyli turkus. Co mnie zachęciło? Na pewno znaczenie tych kolorów. To, że zieleń jest to kolor odnowy, zmian, stabilizacji i nadziei. Te epitety są mi teraz bliskie. Nowy etap, ponieważ teraz wyszła moja kolekcja, a niebawem wyjdzie moja nowa płyta. Nowa ja, nowa odsłona i nowe włosy. – przyznała Patricia

Patricia opowiedziała również o swoich najbliższych muzycznych planach, z których najważniejszym jest wydanie drugiego, solowego albumu.

Skończyłam pracę nad swoją drugą płytą. To było jedenaście intensywnych miesięcy, gdzie przelewałam swoje przemyślenia, emocje na papier i na nuty. Bez presji, bez terminów, deadline’ów. Inna płyta na pewno, niż pierwsza. Dużo bardziej szczera, intymna i prywatna. Ta pierwsza miała bardziej na celu wprowadzenia troszeczkę radości i nadziei. Ta płyta jest bardziej intymna, takie zwierzenia. Nie tylko o mnie, ale też o ludziach, którzy mnie otaczają, czy inspirują. 

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]


Nie ma więcej wpisów