Znany aktor nie może już czytać bzdur, które wypisują o nim i o jego rodzinie pseudodziennikarze. Postanowił zdementować wszelkie donosy, zamieszczając stosowny wpis na swoim facebookowym fanpagu.

Na poparcie swoich słów wkleił również “rodzinne” zdjęcie.

Wpis Gąsa brzmi następująco:

Szanowni,
Pierwszy raz zabieram głos w sprawie osobistej, ale czuję, że sytuacja tego wymaga. W ostatnim czasie po raz kolejny pojawiła się informacja w tak zwanych „mediach” (z naciskiem na „tak zwanych”) o moim rzekomym kryzysie w związku z Anią Głogowską.
Po publikacji zmyślonego od początku do końca tekstu, rzuciły się na nas portale, których nazw nie wymienię, żeby nie robić im reklamy.
Ludzie pracujący w tych portalach (włącznie z moderatorami, dopuszczającymi najbardziej nienawistne, rasistowskie i nieludzkie komentarze) nie zasługują na nazwanie ich dziennikarzami! Oni dla pieniędzy i podniesienia sprzedaży zrobią dosłownie wszystko: wejdą na porodówkę, OIOM, zrobią i opublikują zdjęcia wykrzywionej w rozpaczliwym bólu twarzy rodziny po stracie najbliższej im osoby.
Wielokrotnie nękano mnie i nasz związek w różnych sprawach. Co chwila ukazuje się sensacyjna wiadomość o tym, że nie jesteśmy już razem, że wyrzuciłem Anię z domu, że nie opiekuję się dzieckiem, że jestem nieodpowiedzialny, że Ania się wyprowadziła, że wróciła, i wiele temu podobnych pomówień, które prowokują sfrustrowanych, zakompleksionych, działających wyłącznie anonimowo (taki „akt odwagi”) hejterów do wygłaszania swoich żałosnych, obraźliwych i krzywdzących opinii!
Zaciętość pseudoredaktorów jest tym większa, im bardziej stanowczo odmawiam komentarzy na takie tematy i kategorycznie nie zgadzam się na tzw. „ustawki”. Słyszę wtedy w telefonie, że w takim razie będą o mnie źle pisać! Pal licho ja czy Ania…
ale te kłamliwe informacje docierają także do moich dzieci. I to boli najbardziej.
Nie mam już sił na to reagować, a, że tłumaczą się winni, ja się tłumaczyć nie zamierzam… Apeluję jedynie o zachowanie zdrowego rozsądku podczas czytania tego typu “lektur”. Nie dajmy się zwariować Pozdrawiam tych, którzy nie wierzą w te wszystkie żałosne i nic nie warte wypociny, a tych co wierzą… po prostu mi żal. Głupota jest gorsza od choroby, a nienawiść trawi nas od środka i powoduje, że zaczynamy brzydko pachnieć jeszcze za życia! Gąs

piotr gąsowski

gąsowski 1


Nie ma więcej wpisów