Obecna edycja Top Model różni się od poprzednich, z racji na to, że o główną nagrodę ubiegają się nie tylko kobiety, ale i mężczyźni.

Jednym z uczestników jest Mateusz Maga, który nie jest typowym facetem. Ma bardzo delikatną urodę, cienki głos oraz charakterystyczny styl bycia. Te cechy powodują, że albo się go uwielbia i docenia talent, który możemy podziwiać na zdjęciach, ale się go nie lubi.

Skrajne emocje spowodowały, że tak zwani hejterzy zaczęli uprzykrzać mu życie. Na facebooku pojawił się profil ,,Mateusz Maga wypier*alaj”, który został zablokowany przez administratorów portalu. Finalista programu dostaje również nieprzyjemne wiadomości i martwi się o swoje zdrowie i życie.

W obronie uczestnika stanął prowadzący Top Model – Michał Piróg, który do całej sytuacji odniósł się na swoim funpage’u.

Zobaczcie co napisał:

Wlasnie wróciłem do Polski i dowiedziałem sie o fali nienawiści skierowanej w kierunku Mateusza Magi uczestnika Top Top Model TVN . Powiem tyle mali zawsze szczekają atakując tych zdolniejszych i wrażliwszych… Szczekać każdy potrawi ale czy cos jeszcze potraficie. Czas dorosnąć.


Nie ma więcej wpisów