Chodzą słuchy, że matka Piotrka Woźniaka – Staraka, z którym aktualnie spotyka się prezenterka, nie akceptuje tego związku.

Piotr choć dysponuje ogromnym majątkiem nie wychyla sie zbytnio przed orkiestrę. Na czerwonym dywanie  czuje się dość niepewnie. Ona jest jego zupełnym przeciwieństwem. Krzykliwy styl bycia, ostre wypowiedzi, m.in. o powiększeniu piersi, końcu miłości do męża, paleniu marihuany, niechęci do posiadania dzieci.

Ostatnimi czasy Agnieszka Szulim w programie Kuby Wojewódzkiego znów zaszokowała wszystkich szczerym wyznaniem, że się masturbuje. – Trudno sobie wyobrazić gorzej dobraną parę niż tych dwoje – powiedziała tygodnikowi “Na Żywo” osoba z otoczenia dziennikarki.

Jak udało się dowiedzieć, dziennikarzom poczytnej gazety,  związkiem Agnieszki i Piotra umiarkowanie zachwycona jest jego matka! – Ma wątpliwości czy Agnieszka jest odpowiednią partią dla jej syna. Chciałaby, by syn się ustatkował, założył trwałą rodzinę. Z Agnieszką to raczej niemożliwe. Nadal jest żoną innego, dopiero co zakończyła związek – zdradza osoba z otoczenia rodziny milionerów.

Matka Piotra ponoć sądzi, że Agnieszka nie da szczęścia jej synowi. Anna Woźniak-Starak wciąż pamięta, jak 10 lat temu podobnie myśląca aktorka – Alicja Bachleda-Curuś złamała sercejej syna. Zostawiła go, by robić karierę w Hollywood. – Piotr przypłacił rozstanie załamaniem. Stał się imprezowiczem. Rodzina martwiła się jego hulaszczym trybem życia, na krótko zablokowała mu nawet dostęp do konta – czytamy.

Czy obawy pani Anny są uzasadnione? Cóż, my postanowiliśmy zostawić tę sprawę bez komentarza.

szulim 2 szulim


Nie ma więcej wpisów