,,BODY/CIAŁO” – Nowy film autorki niezapomnianych ,,33 scen z życia”, ,,Sponsoringu” czy ,,W Imię…” trafi do kin 6 marca.

Obsada jest  niewielka, ale za to wybitna! W roli prokuratora –  Janusz Gajos, w jego córkę (chorą na anoreksję) wciela się debiutująca na wielkim ekranie Justyna Suwała – rzeźbiarka, a Maję Ostaszewską zobaczymy w roli terapeutki, która nawiązuje kontakt ze zmarłymi.

Ludzie za wszelką cenę chcą wierzyć, że jest coś po śmierci. Że nie wszystko kończy się wraz ze śmiercią, że ktoś nad nami czuwa i ma z nami kontakt. Ludzie za wszelką cenę chcą wierzyć, że jest coś po śmierci. Że nie wszystko kończy się wraz ze śmiercią, że ktoś nad nami czuwa i ma z nami kontakt. W filmie Janusz Gajos odgrywa człowieka, który nie wierzy w nic. To mu szalenie utrudnia życie i czyni go nieszczęśliwym. Chociaż odrzuca wiarę w jakąkolwiek inną przestrzeń, to w końcu daje się uwieść nadziei, że jest coś więcej. Że jego zmarła żona może do niego przyjść i powiedzieć coś, co odmieni mu życie. Pojawia się spirytyzm, ciała astralne. Tak, będą również duchy – mówi o filmie Szumowska

Autorem zdjęć do ,,Body” jest Michał Englert, który również współtworzył z Małgośką Szumowską scenariusz.

Zobacz również: ,,BODY” w Konkursie Głównym 65. Festiwalu Filmowego Berlinale!

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

Zdj – Screen z youtube