Ewa Chodakowska jest tak pewna siebie i swoich umiejętności, że bez ogródek twierdzi publicznie, że nie ma konkurencji. Tym samym podważa autorytety innych sławnych “trenerek”. Ciekawe, czy Lewandowska albo Kępka, a może sama Mariola Bojarska odpowiedzą na tę zaczepkę?

Mistrzyni udzieliła wywiadu dla dziennika “Fakt”, w którym stwierdza:

W najmniejszym stopniu nie chciałabym oceniać. Nie odczuwam rywalizacji. Jeżeli robię coś i jeżeli są osoby, które pasjonują się tym samym, gramy do jednej bramki. Nie ma tutaj rywalizacji, nie postrzegam podobne rzeczy jako konkurencje. Myślę, że im więcej osób trenujących tym lepiej. Mogę im kibicować i liczyć, że zmotywują jeszcze więcej osób – powiedziała trenerka.

Chodakowska zamierza w tym roku porządnie wziąć się za mężczyzn, i zapowiada, że to właśnie im będzie poświęcona kolejna książka!

Planów jest sporo na ten rok. Na pewno kolejna książka, tym razem skierowana głównie do mężczyzn, bo proszę mi uwierzyć, jest w tej kwestii sporo do zrobienia! Oczywiście znajdzie się w niej też coś dla kobiet, żeby nie czuły się pominięte. Ciężko jest mi na ten moment określić datę premiery tej książki, ale ostro nad nią pracuję – powiedziała Ewa.1.ewa chodakowska_konferencja prasowa ewa-chodakowska
Fot. screeny z facebooka, materiały prasowe Adidas

Nie ma więcej wpisów