22 lutego Hala Torwar w Warszawie przeżyła istne oblężenie! Wszystko za sprawą największej imprezy tanecznej roku – Warsaw Disco&Dance Show. Wystąpiły gwiazdy muzyki disco polo i dance, które wspierały w szczytnym celu Fundację Prometeusz.
W tym wyjątkowym wydarzeniu, łączącym muzykę disco i taniec wzięło udział kilkanaście gwiazd polskiej sceny muzycznej: WEEKEND, BOYS, PIĘKNI I MŁODZI, MIG, CLIVER, MR. DEX, LONG & JUNIOR, BASTA, PLAYBOYS, B-QLL, ANDRE, REDOX, SHANTEL, DEFIS, a także FORMACJA TANECZNA TEMPTATION z “Mam Talent”.

Dochód z Koncertu został przeznaczony na działalność statutową Fundacji Prometeusz – szkolenia i ratownictwo medyczne, zajmującej się propagowaniem pierwszej pomocy.

Gwiazdy koncertu jednogłośnie stwierdziły: – Zarówno lekarz, ratownik medyczny, strażak, jaki i osoba cywilna, zupełnie nie związana zawodowo z medycyną jest w stanie udzielić pierwszej pomocy. To temat, który cały czas potrzebuje nagłaśniania dlatego zaangażowaliśmy się w kampanię pierwszej pomocy
Publiczność bawiąca się podczas koncertu była zachwycona atmosferą i możliwością spotkania ze swoimi idolami. Impreza zakończyła się w późnych godzinach wieczornych, a wszyscy uczestnicy bezpiecznie bawili się w rytm największych hitów disco. Kolejna edycja na pewno w przyszłym roku! – Dziś pomimo rozwinięcia medycyny ratunkowej, a nawet regulacji prawnych w tym zakresie, nie wszyscy potrafią udzielić pierwszej pomocy. Każdy z nas musi sobie uświadomić, że prędzej czy później znajdzie się w sytuacji, gdy ktoś będzie potrzebował jego pomocy. „5 złotych minut” to czas, w którym od naszej postawy i umiejętności zależeć będzie czyjeś zdrowie i życie. Dlatego zorganizowaliśmy ten koncert mówi Jacek Szyzdek, organizator akcji.

 Już niedługo nasza videorelacja z imprezy oraz wywiady z njwiększymi gwiazdami muzyki disco polo!

Nie ma więcej wpisów