Serial “Krew z Krwi” – kontynuacja kryminalnego serialu z Agatą Kuleszą w roli głównej powraca na antenę!

Zobacz również: Serial ,,Krew z Krwi” z Agatą Kuleszą powraca do TVP2. Stacja zrealizuje drugi sezon!

Od momentu wyjazdu z Polski, Carmen wraz z dziećmi nie kontaktowali się z rodziną ani znajomymi. Za granicą próbowali rozpocząć życie od nowa, z nową tożsamością i czystą kartą. Ze względu na to, że córka głównej bohaterki – Natalia nie potrafi pogodzić się z wyjazdem i stratą ojca – cała rodzina wraca do kraju.

Szybko okazuje się, że w Polsce nie czeka na nich bezpieczne, bezproblemowe życie. Najgorszymi potworami są najbliżsi: ojciec i brat, z którymi Carmen będzie spotykać się w sądzie. Jej zeznania sprawią, że środowisko mafijne zacznie mieć pewne obawy, co prowadzi do zagrożeń w życiu Roty-Majewskiej i jej dzieci…

Oprócz aktorów, którzy pojawili się w pierwszym sezonie: Maciej MusiałMałgorzata Kozłowska i Natan Czyżewski. Andrzej Andrzejewski, Iwona Bielska, Iza Kuna, Jerzy Grałka, Mariusz Bonaszewski i Szymon Bobrowski, zobaczymy nowych bohaterów.

Do obsady dołączyli m.in.: Bartłomiej Topa, Jacek Poniedziałek, Adam Woronowicz, Gabriela Muskała, Roma Gąsiorowska, Kinga Preis, Przemysław Bluszcz, Piotr Głowacki, Tomasz Sobczak, Wiesław Komasa, Bartosz Gelner, Antoni Królikowski. Obsada serialu to najlepsi z najlepszych!

Nowe odcinku „Krew z krwi 2”już od 12 kwietnia o godz. 21:10 na antenie TVP2.

 


Nie ma więcej wpisów