Kariera Margaret bez wątpienia jest jednym z większych zjawisk na polskim rynku, nie tylko muzycznym. Przez kilka lat Małgosia wspięła się na wyżyny popularności, zyskała mnóstwo fanów, nagrała EP-kę “All I Need” oraz longplay “Add the Blonde”. Jest także absolwentką Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru oraz łakomym kąskiem dla reklamodawców. Mimo młodego wieku i tylu sukcesów – nadal pozostaje sobą!

Margaret gościła w dzisiejszym wydaniu Pytaniu na Śniadanie. W rozmowie z Tomaszem Kammelem i Marzeną Rogalską opowiedziała o czasach sprzed wielkiej kariery, przyjaźni, modzie i rodzinie, która jest najważniejszą wartością. Na koniec programu wokalistka wykonała utwór “Smak Radości” pochodzący z reklamy Coca-Coli.

Zobacz również:Margaret nagrała piosenkę na 100 urodziny Coca – Coli: Już unosi mnie Twój pocałunek do gwiazd!

W dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest o przysłowiową sodówkę. Małgosia przyznaje, że dzięki przyjaźni, które trwają od wielu lat – stąpa mocno po ziemi.

Ja to mocno rozgraniczam (…) Są przyjaciółki, jest rodzina, jest pies, którego nie interesuje, że ja mam koncert. Jak wrócę kilka godzin później do domu to wszystko jest do sprzątania. To jest ta normalność, którą ja lubię (…) Ja wracam do domu rodzinnego, a nie do miasta. Wracam po prostu do rodziców. Raczej nie wychodzę, bo nie mam znajomości, wspomnień, bo bardzo szybko z tego domu wyfrunełam – mówiła Margaret

Mamy nadzieję, że Małgosia zawsze pozostanie sobą, a jej momentami szalone pomysły – nie przeminą! Musimy przyznać, że dzisiejszy strój z “SpongeBob’em” był przeuroczy!

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

Zdj – Screen z pytanienasniadanie.tvp.pl


Nie ma więcej wpisów