Wokalistka zespołu Exaited oraz ulubiony prezenter stacji Polo TV nagrali razem piosenkę, pt. „Zakochaj się we mnie”, którą w ciągu dwóch dni od premiery zdążyło zobaczyć ponad 100 000 osób!

Klip kręcono w malowniczej Chorwacji. Agnieszka i Maciej na planie zachowywali się jak profesjonalni modele. Klip do piosenki “Zakochaj się we mnie” nagrywaliśmy przed 5 dni w Chorwacji. Pracowaliśmy codziennie na planie po 12 godzin i daliśmy z siebie wszystko, ale była warto! Teledysk nagrywaliśmy m.in. na wyspach Vir, Krk i w Zadarze. Te 5 dni, to najpiękniejsze kolonie w moim życiu – mówi Maciej Smoliński. Każdy mężczyzna doskonale wie, że Agnieszka jest przepiękną kobieta. Ja jestem szczęściarzem, bo poznałem jej duszę. Uwielbiam jej aksamitny głos, wrażliwość i inteligencję. Taka kobieta to prawdziwy skarb – dodaje.

Para poznała się 4 lata temu podczas koncertu kolęd nagrywanego przez telewizję Polo Tv w Kielcach. – Pamiętam, że kiedy po raz pierwszy zobaczyłem Agnieszkę, to miałem wrażenie, że świat stanął w miejscu, a w jego centrum była ona: zjawiskowa, piękna artystka, która śpiewa jak anioł. To było jak miłość od pierwszego wejrzenia! Później nasze każde spotkanie owocowało długim rozmowami i wzajemnym poznawaniu się. Dziś łączy nas coś wyjątkowego: przyjaźń, zaufanie i piosenka “Zakochaj się we mnie”. Mamy z Agnieszką bardzo podobne dusze i wrażliwość, a nasze serca biją w tym samym rytmie. Są takie momenty, kiedy dwoje ludzi spotyka się na swojej drodze i powstaje między nimi niezwykła energia, którą chcą się dzielić z innymi. Tak była właśnie w przypadku nas i piosenki “Zakochaj się we mnie” – opowiada Smoliński.

Sądzicie, że ten utwór ma szansę na miano hitu tegorocznych wakacji?

Fot. materiały prasowe


Nie ma więcej wpisów