Ostatnie lata, to zdecydowanie czas, który należy do Agaty Kuleszy. Aktorka od pojawienia się w “Sali Samobójców”, gdzie wcielała się w postać Beaty Santorskiej, rozpoczęła pracę nad fantastycznymi produkcjami. Po filmie Jana Komasy, przyszła niezwykła “Róża” Wojciecha Smarzowskiego, oskarowa “Ida” Pawła Pawlikowskiego , rola Carmen w dwóch sezonach “Krew z Krwi”, “Pani z Przedszkola” Marcina Krzyształowicza czy komediowa Marysia w “Rodzince.pl”. Poza rolami filmowymi, Kulesza gra w spektaklach “Marylin Mongoł”“Mary Stuart” na deskach stołecznego Teatru Ateneum.

Zobacz również: Agata Kulesza i Marcin Dorociński znowu razem! Ruszyły zdjęcia do ,,Moje córki, krowy”!

Ta jesień również będzie czasem Kuleszy. Do kin wejdą filmy: “Moje córki krowy” Kingi Dębskiej oraz “Niewinne” Anne Fontaine. Ponadto rusza nowy projekt dla player’a z Agatą w roli głównej i kolejna seria “Rodzinki.pl”. To będzie ciekawy sezon!

Polecamy: Niespodzianka stacji TVN. Poznajcie szczegóły nowego serialu z Agatą Kuleszą!

Już jutro do sprzedaży trafi nowy numer miesięcznika “PANI”. Główną gwiazdą wydania jest właśnie Agata Kulesza. O czym opowiedziała? Przekonamy się jutro! Póki co jedno jest pewne, redakcja postawiła na znakomite zdjęcie!

agata kulesza 2


Nie ma więcej wpisów