Już tylko 3 dni pozostały do rozpoczęcia nowego sezonu “Kobiety na Krańcu Świata”. W ramach 7. sezonu programu, Martyna Wojciechowska po raz kolejny zabierze swoich widzów do miejsc, które zazwyczaj kojarzy się z opowieści, książek do geografii, albo nawet – w ogóle nie ma się o nich pojęcia. Wojciechowska dociera tam, gdzie bardzo często nie można się dostać, bądź dotarcie jest niezwykle trudne. Wielokrotnie padało stwierdzenie ” – Gdzie diabeł nie może, tam Wojciechowską pośle” – i słusznie! Dzięki temu, każdy kolejny sezon jest lepszy od poprzedniego!

Zobacz również: Martyna Wojciechowska ponownie na krańcu świata: 7. sezon jest najlepszy!

W pierwszym odcinku nowej serii, Martyna wraz z ekipą zabiorą widzów TVN’u na podróż do Indii. Tam dziennikarka znalazła swoją niezwykłą bohaterkę Jyoti Amge – najniższą kobietę na świecie. 21-letnia Jyoti ma niespełna 63 cm wzrostu, a jej waga wskazuje niewiele ponad 5 kg. W grudniu 2011 roku została wpisana do Księgi Rekordów Guinessa. Jej niski wzrost spowodowany jest achondroplazją.

Jesteście ciekawi jak wygląda życie najniższej kobiety świata? Oglądajcie “Kobietę na Krańcu Świata” w niedzielę (6 września) o 11:00 w TVN.

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

Zdj – Screen z nakrancuswiata.tvn.pl

 


Nie ma więcej wpisów