Znani i lubiani artyści postanowili w tym wyjątkowym, świątecznym okresie spełnić marzenia dzieci. Specjalnie dla nich w ramach akcji “Pomóż Opuszczonym Dzieciom w Święta” nagrali płytę pt. „Razem w Święta”.

W akcji Stowarzyszenia SOS Wiosek Dziecięcych wzięli udział: Anna Dereszowska, Marek Kościkiewicz, Basia Kurdej – Szatan, Ola Nowak i Anna Szafraniec (zespół Dziewczyny), Kasia Kowalska Rafał Szatan, Piotr Tazbir, Sonia Bohosiewicz,  Zbigniew Wodecki, Łukasz Zagrobelny, Natalia Kukulska i Kasia Wilk. Do artystów dołączyli także utalentowani podopieczni SOS Wiosek Dziecięcych i świetlic środowiskowych.

Kiedy myślimy o tym jaką akcję zorganizować, żeby wspomóc naszych podopiecznych, zawsze zaczynamy od dzieci. Od ich marzeń, planów na przyszłość, talentów. Chcemy by przy okazji naszych akcji mogli nabrać większej pewności siebie, uwierzyć w swoje możliwości, spotkać ludzi, którzy ich zainspirują. Możliwość spotkania z artystami jest dla dzieciaków wielkim przeżyciem, które zostanie w nich na zawsze. Jeśli dodatkowo po tym wspólnie spędzonym czasie pozostanie utwór zarejestrowany w profesjonalnym studiu i wydany na płycie to z pewnością dzieci będą pielęgnować w sobie te wspomnienia przez wiele lat – mówi Anna Choszcz- Sendrowska ze Stowarzyszenia.

“Razem w święta” ukaże się 21 grudnia z Gazetą Wyborczą. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na wspieranie rodzin z wiosek dziecięcych.


Nie ma więcej wpisów