Glitting Glow – to wystawa autorskich zdjęć Piotra Furtaka o tematyce Beauty. Elementem łączącym wszystkie fotografie jest nieszablonowe wykorzystanie światła jako elementu zdjęcia w postaci połysku, odbicia lub emisji własnej. Wszystkie prace to starannie przygotowane projekty z wykorzystaniem światła UV, metalicznego bodypaintingu i przedmiotów emitujących światło.

Efekt jest wynikiem dokładnego planowania, przygotowania i współpracy na planie modelek oraz artystycznych wizażystek. Jedną z modelek biorących udział w projekcie była Ilona Felicjańska. Dlatego nie zabraknie jej podczas wernisażu, który odbędzie się 14 stycznia w Klubokawiarni Jaś i Małgosia w Warszawie. Gwiazda opowie o współpracy ze zdolnym fotografem, a sam Piotr Furtak pokaże jaki efekt można uzyskać stosując nowe technologie i nieszablonowe pomysły w fotografii!

Ilona zgodziła się zapozować w jednej sesji dostrzegając w dotychczasowych fotografiach charakter i pazur. Zaproponowaliśmy jej zdjęcia w rozrywającej się dziurze z tła (oczywiście z elementami srebra). Jest to główne zdjęcie, które symbolizuje wyjście z cienia i pokazanie własnego ja – przyznaje Piotr Furtak.

Piotr Furtak Photography to człowiek urodzony w 1982 roku. Z wykształcenia inżynier telekomunikacji, aktywnie pracujący w zawodzie. Mąż i tata dwójki maluchów, Stasia i Małgosi. Fotografią zajmował się jeszcze za czasów analogowych, odkrywając ją za każdym razem na nowo. Dużo eksperymentuje ze sprzętem, światłem i cieniem. Profesjonalista z pasji, mający głowę pełną pomysłów. Zajmuje się głównie fotografią beauty, modową i ślubną, a ostatnio także reklamową oraz dla biznesu. Współpracuje z najlepszymi wizażystami, stylistami fryzur i mody. Współpracował m.in. z marką Wella na międzynarodowych mistrzostwach fryzjerstwa w Berlinie, Lizbonie i Paryżu. Publikacje w glamour, magazynach branży fryzjerskiej i elektronicznych.

plakat_-_Internet

Wernisaż wystawy: 14 stycznia (czwartek) 2016
Start: g. 20:00
Miejsce: Klubokawiarnia Jaś & Małgosia ul. Jana Pawła II 57

Wstęp: wolny

Partnerem technologicznym wystawy jest firma Medikon Polska Sp. z o.o.
Zdjęcia wydrukowane zostały na papierze fotograficznym FOMEI PolskaCollection.


Nie ma więcej wpisów