21 stycznia 2016 swoją oficjalną premierę miał nowy film Patryka Vegi pt. “Pibull. Nowe Porządki”. Fabuła całego filmu opiera się na realnej historii gangu tzw. “obcinaczy palców”, który zasłynął z porywania ofiar i drastycznych zabójstw. To typowo męski film, a w roli głównej widzowie mogą podziwiać Piotra Stramowskiego, wcielającego się w postać policjanta o pseudonimie Majami.

Polecamy:  „Pitbull. Nowe porządki” – zobacz oficjalny zwiastun filmu Patryka Vegi!

W obsadzie, obok m.in. Bogusława Lindy,  Piotra Stramowskiego, Andrzeja Grabowskiego czy Pawła Królikowskiego, pojawi się również kilka kobiet m.in. Agnieszka Dygant, Beata KawkaMaja Ostaszewska.

To pierwsze tego typu wyzwanie w karierze Ostaszewskiej. Filmowa Olka, w stu procentach odbiega od jej prywatnej natury i wizerunku, a jak wiadomo, to najlepsze doświadczenie dla aktorki móc zagrać postać diametralnie rożną od siebie postać.

Ola jest bohaterką, która wnosi w całą historię humor i taki aspekt seksualności. Jest osobą bardzo bezpośrednią, świadomą swojej seksualności, zdecydowaną o określonym guście, tak bardzo różnym od mojego prywatnego. Raczej to jest taki gust zbliżony do żon i narzeczonych piłkarzy (…) Dla mnie to była super przygoda, żeby zagrać tak różną role od wszystkich z którymi się mierzyłam do tej pory i tak różną ode mnie samej. Super przygoda i wspaniale mi się pracowało z Patrykiem – mówi Maja w rozmowie z Onetem

Widzieliście już film?

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

Zdj – Screen z Facebooka/Youtube

 


Nie ma więcej wpisów