Charakterystyczne brzmienie oraz wpadający w ucho tekst przyciągają moją uwagę już przy pierwszych dźwiękach. Lawinowa popularność potwierdza, że nie tylko ja jestem urzeczony – w Internecie ten utwój ma już niemal MILION odsłon. To dopiero początek, bo debiutancki album Bovskiej, „Kaktus”, dopiero będzie miał swoją premierę – 11 marca!

Bovska jest współautorką swojej debiutanckiej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. Piosenki śpiewane są w języku polskim. Wyjątek stanowi bonusowy kawałek – The man with an unknown soul. To jeden ze starszych utworów artystki, który znalazł się w hitowym filmie „Planeta Singli” w reżyserii Mitji Okorna. Natomiast singlowa piosenka „Kaktus” stała się motywem przewodnim czołówki nowego serialu TVN „Druga Szansa”, w którym główną rolę gra Małgorzata Kożuchowska.

Poniżej przedstawiamy teledysk do utworu “Kaktus”, który dziś ma swoją premierę.
Dodatkowo zapraszamy na promocyjny koncert Bovskiej, który odbędzie się 17 marca 2016 roku w warszawskim klubie “Syreni Śpiew” na jest wstęp wolny. Do zobaczenia, ponieważ MY będziemy na pewno!

Polecamy – „Druga Szansa” bije rekordy popularności! Zobaczcie jaką ma oglądalność!


Nie ma więcej wpisów