Przygotowania świąteczne w pełni. Nam udało się dowiedzieć, jak Wielkanoc zamierzają spędzić misterzy Rafał Maślak i Rafał Jonkisz, aktor “Barw Szczęścia” Krystian Kukułka oraz Kamil Kuroczko, tancerz “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Rafał Maślak – Mister Polski 2014

– Na początku jadę z Kamilą do jej rodziców, a później jedziemy do moich. Nie mogę się już doczekać tych spotkań i odpoczynku. W tym roku w święta będziemy też odchodzić 40. urodziny sióstr bliźniaczek mojej mamy więc na pewno będzie wesoło. Żałuję, że święta trwają tak krótko, bo przez codzienne obowiązki nie mam tak dużo czasu dla rodziny, jakbym chciał. Rozmawiamy codziennie, ale święta są czasem, kiedy mogę skupić się wyłącznie na najbliższych i to cieszy mnie najbardziej. Nie mogę się też doczekać lanego poniedziałku – dom jest tego dnia cały zalany (śmiech).

Krystian Kukułka, aktor “Barw Szczęścia”, w którym gra Ernesta Chowańskiego

– Święta zawsze spędzam z rodziną w Lubinie i nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej. Nie dość, że mogę w tym czasie odpocząć, to w dodatku mam okazję porządnie się najeść, bo nie ma nic lepszego niż jedzenie przygotowane przez moją mamę – najlepszą kucharkę na świecie. Jej żurek i wszelkie wypieki pochłaniam bez opamiętania (śmiech). Ale święta to nie tylko jedzenie. W naszej rodzinie kultywujemy wspólne malowanie jajek, całą rodziną chodzimy do kościoła i wszyscy chętnie oblewamy się wodą w śmigus-dyngus. Czas świąt to także okazja, żeby spokojnie porozmawiać o tym, co dzieje się w naszym życiu, bo na co dzień często brakuje czasu na dłuższe rozmowy.

Kamil Kuroczko – tancerz “Dancing with the Stars”

Święta – rodzinne, bardzo rodzinne. Oczywiście nie obejdzie się bez jajeczka z przyjaciółmi ale to pewnie już w “zalany” poniedziałek. Śniadanie tradycyjnie spędzę z dziadkami. Potem mam zamiar wyciągnąć młodszą siostrę na sale. Ola stawia pierwsze kroki na parkiecie, nie obejdzie się więc bez paru rad od starszego brata.

Na pewno będą to także święta bez telefonu i internetu. Troch siedzą mi w głowie nadprogramowe kalorie przy stole, ale spalę je podczas przygotowań do kolejnego odcinka “Dancing with the Stars”, w którym, wspólnie z Asią, zatańczymy quickstepa 🙂

Rafał Jonkisz – Mister Polski 2015, “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”

– Już się nie mogę doczekać wyjazdu do Rzeszowa. Bardzo tęsknię za rodziną oraz przyjaciółmi, którzy wciąż tam mieszkają. Będę miał także okazję odpocząć odrobinę od treningów do “Tańca z gwiazdami” i zregenerować siły. Nie mogę się także doczekać domowego jedzenia mojej kochanej mamy. Musze też nadrobić zaległości z rodzeństwem i dowiedzieć się, co się dzieje w ich życiu. Mamy częsty kontakt, ale o wiele lepiej rozmawia mi się twarzą w twarz, a nie przez telefon. Na pewno wszyscy razem pójdziemy do kościoła ze święconką, a w niedzielę – jak tradycja nakazuje – nie będziemy wychodzić zza stołu (śmiech).

fot. materiały prasowe


Nie ma więcej wpisów