Cztery dni temu do sprzedaży trafił najnowszy album zespołu Hey pt. “Błysk”. Na nowy materiał fani grupy czekali 4 lata od premiery “„Do rycerzy, do szlachty, doo mieszczan”. 

Polecamy: „BŁYSK” Hey’a już w sprzedaży! Płyta dostępna w serwisie Tidal!

Pierwszym  singlem promującym album jest utwór “Prędko, prędzej”, który słuchacze mieli okazje usłyszeć po raz pierwszy na żywo 15 marca w programie Kuby Wojewódzkiego. Do tej pory piosenka ma blisko 440 tysięcy wyświetleń na YouTube oraz utrzymuje wysokie pozycje w rankingach radiowych.

Dziś do sieci trafiło pierwsze video promujące “Błysk”. Teledysk do “Prędko, prędzej” już kilka godzin po publikacji zebrał mnóstwo negatywnych komentarzy sugerujących, że zespół poszedł na łatwiznę, a forma połączenia przypadkowych ujęć jest mecząca dla oka. Oczywiście nie brakuje również zadowolonych odbiorców.  Pojawiają się głosy, że klip jest na światowym poziomie i niesie nową, nieoczywistą jakość.

Nie ma co się sugerować cudzymi opiniami! Najlepiej obejrzeć i wyrobić własne zdanie na ten temat. Za reżyserię i montaż odpowiedzialny jest Dawid Krępski.

Jakie są Wasze odczucia? Porwał Was ten teledysk?


Nie ma więcej wpisów