W rodzinie Ryszarda Rembiszewskiego po raz kolejny zapanowała wielka radość. Karolina, córka sympatycznego prezentera spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Maluch przyjdzie na świat już w październiku – Jestem bardzo szczęśliwy. Dzieci to wielka radość w życiu każdego człowieka – mówi Ryszard Rembiszewski w rozmowie z “Życiem na gorąco”. Wnuk pana Ryszarda będzie się wychowywał w rajskich warunkach, bowiem jego rodzice mieszkają na co dzień w malowniczej Kambodży. Chłopiec przyjdzie na świat jednak w Polsce ze względu na lepszą opiekę medyczną. – Mały urodzi się w Warszawie, bo w polskich szpitalach są znacznie lepsze warunki niż w Kambodży. Cieszę się, że mój wnuk będzie dorastał w przepięknych okolicznościach przyrody. Sam bywam u córki raz w roku przez około miesiąc czasu i czuję się jak w raju – opowiada Rembiszewski.  – Karolina wygląda pięknie i czuje się dobrze – dodaje i obiecuje, że będzie rozpieszczał małego, tak samo jak dwoje swoich starszych wnucząt. Przypominamy, że konferansjer od kilku lat jest już dziadkiem dla dwójki dzieci syna Filipa. Jakub i Julia bardzo lubią spędzać czas z panem Ryszardem, który, mimo że jest bardzo zapracowanym człowiekiem i ciągle podróżuje po Polsce, gdzie prowadzi liczne imprezy, zawsze stara się znaleźć czas dla maluchów.

Prawdopodobnie już niebawem przed Ryszardem Rembiszewskim kolejne wyzwania zawodowe, których szczegółów jeszcze nie możemy ujawnić. Podkreśla jednak, że rodzina zawsze jest na pierwszym miejscu.

Polecamy także nasz wywiad: Ryszard Rembiszewski: Będąc w Kambodży, dzwoniłem do Polski, żeby znajomi wysłali za mnie kupon!


Nie ma więcej wpisów