Kiedy w wiosnę kierownictwo Polsatu ogłosiło, że 11. edycja “Must be the music. Tylko muzyka” będzie ostatnią, od razu zaczęły się spekulacje, co zastąpi znane show. Dużo mówi się o powrocie “Idola”, jednak prawdopodobnie nie nastąpi to w jesiennej ramówce. Polsat postawił na zupełną nowość.

Polecamy: Odważne słowa Kasi Kowalskiej: Przestałam chcieć pić. Wszelkie używki to zamulanie się!

Must be the music to prawdziwy hit telewizji Polsat. Dzięki show na rynku muzycznym zaistniały między innymi zespoły LemOn czy Enej. W jury programu zasiadali Adam Sztaba, Elżbieta Zapendowska, Kora, Wojtek Łozo Łozowski, Piotr Rogucki oraz Tymon Tymański. Teraz przyszedł czas na zastąpienie muzyki… śmiechem.

W niedzielne wieczory Polsat zaprosi widzów na “Kabaret na żywo”. Tytuł pierwszego odcinka to „Przychodzi baba do lekarza” – występujący w nim artyści kabaretowi zmierzą się w swoich skeczach z tematyką medyczną. Premierowy odcinek poprowadzi Kabaret Skeczów Męczących.

Zobacz też: Znana youtuberka poprowadzi nowe show w TVP!

Na scenie programu „Kabaret na żywo” pojawią się m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju z Robertem Górskim, Kabaret AniMru Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów czy Grupa Mocarta. W programie wystąpią również takie gwiazdy, jak m.in.: Marcin Daniec, Artur Andrus, Stanisław Tym, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska, Cezary Pazura czy Abelard Giza.

W czasie show prezentowane będą premierowe oraz znane już skecze i piosenki na wybrany temat. Gospodarzem i prowadzącym każdego wieczoru będzie inny kabaret. W każdym odcinku show wystąpi także zaproszona gwiazda muzyczna, która nie tylko zaśpiewa swój wybrany przebój, ale także spróbuje swoich sił w prezentowaniu skeczy. Swój udział zapowiedzieli już m.in. Kuba Sienkiewicz, Michał Szpak oraz zespół Sound’n’Grace.

Będziecie oglądać?

fot. screen z Facebook

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów