Marka Carinii z impetem weszła na polski rynek. Odkąd jej ambasadorką została Maja Sablewska, mniej i bardziej znane Polki pokochały styl i wygodę butów właśnie tej firmy. Dzisiaj w jednej z warszawskich restauracji zaprezentowano kolejną kolekcję, na której nie zabrakło niespodzianek i oczywiście gwiazd. Wydarzenie poprowadziła Agnieszka Jastrzębska a pośród gości byli między innymi Joanna Majstrak, Honorata Witańska, Karolina Nowakowska, Dorota Czaja, Magda “Rebellook” Samborska

Maja Sablewska zawsze podkreśla, że reklamuje tylko te marki, z którymi się utożsamia. Buty Carinii musiały naprawdę się jej spodobać, bo promuje je już od 3 lat. Nic dziwnego, że stylistka namawia kobiety w całej Polsce do wybrania właśnie ich, bo goście na dzisiejszej prezentacji kolekcji jesień/zima byli zachwyceni nowymi modelami.

Największą niespodzianką była nieoczekiwana dla przybyłych premiera torebek, które postanowiło wypuścić na rynek Carinii. Dodatkową atrakcją była prezentacja urokliwej sesji zdjęciowej ambasadorki marki Mai Sablewskiej w stolicy mody, czyli Mediolanie.

Zobaczcie zdjęcia z pokazu!

fot. PrzeAmbitni

Bądź na bieżąco z show-biznesem. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów