Już dwunastego września rusza nowy projekt Telewizji Warszawa, zatytułowany “Dobry Wieczór Warszawo”. Z tej okazji w siedzibie redakcji odbył się event, na którym zaprezentowano gwiazdy i współpracowników. Kto będzie pracował dla Daniela Wrocławka?

“Dobry Wieczór Warszawo”, to program na żywo, który będzie emitowany od 12 września 2016 roku od poniedziałku do piątku w godzinach od 18:00 do 21:00. Zobaczymy w nim aktualne i ciekawe newsy, a wśród gości znajdzie się mnóstwo gwiazd i ciekawych osób. Wśród prowadzących są znani i lubiani aktorzy, dziennikarze oraz ludzie związani ze światem mediów. Daniel Wrocławek, właściciel Telewizji Warszawa, do współpracy przy swoim projekcie namówił, m.in. Michała Milowicza, Małgorzatę Lewińską, Katarzynę Bernaś, Sebastiana Misiuka i Elizę Gwiazdę. Współpracują z nim także doskonali styliści i dekoratorka wnętrz Małgorzata Marciszek.

Na imprezie pojawiły się oczywiście wszystkie osoby zaangażowane w projekt “Dobry Wieczór Warszawo”, a także inne pasma stacji. W tłumie gości wypatrzyliśmy, m.in. Ryszarda Rembiszewskiego, bez którego nie ma dobrej imprezy, Piotra Nowaka z zespołu Mix Dance, aktorkę Ewelinę Ruckgaber, Winicjusza Rzymyszkiewicza. Ciekawostką jest, że stylistka programu Iga Banasiak miała na sobie sukienkę od Björn Svensonza za 15 tysięcy złotych, a kreacja Elizy Gwiazdy kosztowała 10 tysięcy złotych!

Portal Przeambitni miał przyjemność być Patronem Medialnym wydarzenia.

Fot. Przeambitni / screeny z facebooka


Nie ma więcej wpisów