Nie tylko Polacy pokochali nowy program TVP2 „Bake Off – Ale Ciacho!”. Polską edycją kulinarnego show zachwyciły się brytyjskie media. Na stronie brytyjskiego magazynu Metro czytamy:

Kochamy polską wersję programu, w dużej mierze ze względu na niezwykłe podobieństwo do brytyjskiego odpowiednika – wykwitnie wyglądające wypieki, ciekawscy jurorzy, uśmiechnięci, ale zdenerwowani zawodnicy i namiot Bake Off, który wygląda identycznie jak nasz. Prowadzące Anna Gacek i Paulina Mikuła sprawiają wrażenie, że to nasze Mel i Sue.

Polecamy: Znana youtuberka poprowadzi nowe show w TVP!

Oprócz polskiej edycji „Bake Off – Ale Ciacho!” redakcja wymienia jeszcze 10 innych wersji, spośród ponad 20, z różnych stron świata. Przypomnijmy, że w programie „Bake Off – Ale Ciacho!” uczestnicy walczą o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz 50 tysięcy złotych. W każdym odcinku amatorzy wypieków muszą zmierzyć się z zadaniem technicznym ujawnionym tuż przed startem konkurencji oraz przygotować autorski wypiek, który skradnie serca wymagających jurorów: Krzysztofa Ilnickiego oraz Gosi Molskiej. Smakowitej rywalizacji przyglądają się prowadzące Paulina Mikuła i Anna Gacek. Zmagania uczestników możemy oglądać w każdy poniedziałek o godz. 21:45 w TVP2. Program śledzi co tydzień blisko półtora miliona widzów.

„Bake Off – Ale Ciacho!” to program realizowany na podstawie brytyjskiego formatu „The Great British Bake Off” stworzonego przez Love Productions. To jeden z bezapelacyjnych hitów emitowanych w stacji BBC1 – w 2015 roku był najchętniej oglądanym programem w Wielkiej Brytanii. Za produkcję polskiej edycji „Bake Off” odpowiada firma Jake Vision.

paulina_mikula_anna_gacek krzysztof_ilnicki_gosia_molska

fot. materiały prasowe

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów