W niedzielę, 06,11, mieliśmy okazję wziąć udział w  finałowej gali konkursu Mister Polski 2016, która odbyła się w Airport Hotel Okęcie. W roli prowadzących, mogliśmy zobaczyć Agnieszkę Kaczorowską oraz Rafała Maślaka. Emocji nie zabrakło, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że na scenie mogliśmy zobaczyć 14 najprzystojnieszych mężczyzn w Polsce!

PolecamyZnamy nowego Mistera Polski 2016 – pierwsze ciacho w kraju!

Zaraz po ogłoszeniu wyników, zapytaliśmy nowego Mistera Polski- Jana Dratwickiego, jakie uczucia mu towarzyszą oraz jak wyglądały jego przygotowania do konkursu.

“Wzruszony, przerażony, wszystko na raz”- 19-letniemu mieszkańcowi Łodzi, wyraźnie brakowało słów, aby wyrazić wszystkie emocje związane  z wygraniem tytułu.

Mister wspomniał, że przede wszystkim, często bywał na siłowni, stosował specjalną dietę- aby jego ciało wyglądało jak najlepiej, w dniu finału. Według niego jednak- wygląd to nie wszystko. Starał się przygotować równie perfekcyjnie na pytania jury.

Jeśli jesteście ciekawi co więcej zdradził nam Jan Dratwicki– zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo, umieszczonym poniżej!

Zobacz więcej: Gorące zdjęcia! Finaliści Mister Polski 2016 w samej bieliźnie!
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=SouKZb2im9A]

fot. screen z Youtube

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów