Za nami kolejna, dziewiąta już edycja flagowego programu TVN-u, Mam Talent. Show cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Kto tym razem okazał się najbardziej utalentowanym człowiekiem w Polsce?

Polecamy: „Mam Talent”: Jak prezentowali się jurorzy w pierwszym odcinku live? [GALERIA]

W finale tej edycji wystąpili wokaliści Daria Kowolik i Jakub Herfort, góralski zespół Kapela Ciupaga, iluzjonista Just Edi Show, tancerka pole dance Aleksanda Bednarz, akrobaci Acrodreams i Marcelka Joo z Robertem, raper Lasio Companija oraz zespoły taneczne Wolf Gang i NBDS Team.

Decyzją widzów program wygrał Jakub Herfort, drugie i trzecie miejsce zajęli zaś Acrodreams i Kapela Ciupaga. Kim jest zwycięzca dziewiątej serii show?

Jakub to utalentowany 20-letni wokalista. Śpiewa od dziecka, jednak bardziej profesjonalnie robi to od 17. roku życia, kiedy to zapisał się na lekcje śpiewu klasycznego. Zamierza też iść na studia o tym kierunku. Oprócz tego gra na bębnach w zespole Kombinatorzy i pisze wiersze.

Zwycięzca show ujął widzów swoim niezwykłym talentem, wrażliwością, skromnością i ciepłem. Małgorzata Foremniak wypowiedziała się o nim w następujący sposób:

„Ty dla mnie jesteś zjawiskiem pod wieloma względami – uroczy, kupujesz publiczność, masz tyle ciepła w sobie, takiej normalności. Jesteś taki kochany, jesteś takim wielkim grzejącym sercem. Moja rada: spinaj te swoje pośladki, bo możesz chłopie wygrać!”

Jak widać, słowa jurorki okazały się prorocze! Kibicowaliście Jakubowi? A może mieliście innego faworyta?

Zobacz też: Finał The Voice of Poland pełen emocji! Zobacz kto wygrał 7. edycję programu!

jakub herfort

jakub herfort

fot. screen z Facebooka, oficjalna strona programu

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów