Piosenkarka oraz bramkarz pracują na pełnych obrotach. Dopiero ostatnio, para znalazła czas na wspólne wakacje, podczas których wybrała się  do Wenecji.  Małżeństwo mimo tak napiętego grafiku, znalazło również chwilę, aby udzielić Vivie! wywiadu, w którym opowiedziało o swojej miłości, życiu na walizkach oraz o pieniądzach.

Zobacz również: Marina w duecie z Jamesem Arthurem podbije świat? Posłuchaj ich duetu!

Marina oraz Wojtek zapozowali razem do sesji okładkowej. Wokalistka tłumaczy, że przyjęli propozycję Vivy!, ponieważ w ten sposób chcieli upamiętnić rok, w którym powiedzieli sobie “TAK”. Wcale nie dziwimy się, że magazyn właśnie ich wybrał, na okładkę najważniejszego numeru roku. Oprócz tego, że są pięknymi ludźmi, oboje mają za sobą udane miesiące. Przypominamy, że Marina nagrała ostatnio utwór z Jamesem Arthurem- znanym brytyjskim piosenkarzem. Piosenkę “Let Me Love the Lonely”, wysłuchało na Youtube już prawie 2,5 mln fanów. Wojciech Szczęsny może świętować natomiast sukcesy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Wybór pary na okładkę, nikogo nie dziwi, jednak duża część fanów, mocno krytykuje pracę grafika, który “upiększał” okładkowe zdjęcie. Dlaczego? Według nich, twarze Mariny oraz Wojciecha wyglądają bardzo nienaturalnie, jak wykonane z wosku. Inni krytykują też miejsce wykonania fotografii.

Według nas, oboje wyszli fantastycznie na zdjęciu a przede wszystkim- wyglądają na nim na prawdziwie zakochanych!

Polecamy: Już w ten weekend „Kobieca strona mocy”! Nie może Was tam zabraknąć!

 

fot. screen z Facebook

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!

 


Nie ma więcej wpisów